X

Údržba, redesign, správa

Hledáte partnera na drobné úpravy, údržbu stránek nebo jen redesign současného projektu?

Neděláme jen samotné webové stránky. Můžeme se domluvit jen na správě vašich současnách stránek, vytvoření grafického návrhu pro nové nebo jen drobných programátorských změnách.

Redesign a překódování prezentací

redesign

Vzhled internetových prezentací se doporučuje měnit každé dva roky. Pokud již stránky vlastníte, nabízíme vám vytvoření nového kabátu prezentace. Poradíme vám jak zlepšit vzhled vašich stávajících internetových stránek s ohledem na použitelnost, přístupnost a optimalizaci stránek pro vyhledávače.

Změnou vzhledu stránek získáte více zákazníků, protože pokud vaše stránky budou atraktivní, uživatele nebudou nutit k odchodu. Nabízíme přehlednější, použitelnější a hezčí prezentaci, která se bude návštěvníkům zamlouvat.

Většina starých internetových prezentací nedodržuje webové standardy. Na internetové prezentace je vyvíjen stále větší tlak kvůli dodržování těchto standardů. Nabízíme vám překódování vaší stávající prezentace tak, aby byly dodrženy veškeré požadavky na použitelnost, přístupnost a vyhledávače.

Údržba stránek

udrzba

Vytvořením webových stránek práce většinou nekončí. Prezentaci je potřeba stále rozvíjet, měnit a aktualizovat. Převzetím údržby a aktualizací webových stránek vám chceme napomoci ke snížení nákladů na pracovní sílu.

Pokud nezaměstnáváte IT specialistu, nenechávejte tuto činnost na svých zaměstnancích. Bez znalosti problematiky je pravděpodobné, že nadělají více škody než užitku. Navíc svůj čas mohou trávit efektivněji, tedy tím čemu rozumí. Proto vám nabízíme údržbu vaší prezentace.

Po dohodě vám rychle a efektivně provedeme aktualizaci prezentace přesně podle vašich představ a požadavků tak, aby nebyla narušena podoba stávající prezentace.