X

Služby

Můžeme vám nabídnout tyto služby

Stránky podle vašich představ

Webová prezentace si na sebe musí umět vydělat. Vytváříme moderní www stránky, které jsou ziskové. Dobře udělaná prezentace přiláká nové klienty, tedy generuje zisk.Více »»

UI Design pro mobilní zařízení

Internet už dávno není jen o počítačích. Tvoříme stránky optimalizované pro mobilní zařízení. Řešíme uživatelské rozhraní pro weby, webové i mobilní aplikace. Více »»

Publikační systém WordPress

WordPress je nejpoužívanější a nejoblíbenější publikační systém na světě. Lze v něm vytvořit takřka cokoli. Chcete mít také stránky postavené ve WordPressu? Více »»

Publikační systém Drupal

Drupal je populární systém pro správu obsahu, který je možné nasadit na jakýkoli projekt. Weby jako ceskapozice.cz nebo oficiální stránky Bílého domu jsou postaveny právě na Drupalu.  Více »»

Úpravy, redesign, správa

Neděláme jen samotné webové stránky. Můžeme se domluvit jen na správě vašich současných stránek, vytvoření grafického návrhu pro nové nebo jen na drobných programátorských změnách. Více »»

Internetový marketing

Při tvorbě stránek nezapomínáme na internetový marketing. Mít internetové stránky v dnešní době nic neznamená, stránky má skoro každý. Být vidět na internetu je to, oč tu běží. Více »»

KONTAKTUJTE NÁS

Chcete nám něco vzkázat, navázat spolupráci nebo jen tak napsat? Využijte některý z kontaktů níže.

Zůstaňte ve spojení

Můžete nás kontaktovat emailem, telefonicky nebo jednoduše prostřednictvím formuláře.

Firma: DaEnd.cz
Telefon: +420 739 662 338
Telefon: +420 604 541 291
Adresa: K Závetinám 213, Praha 5, 155 00